Domov / Svadobný blog / Svadobné tipy / Najnovšie svadobné trendy 2017

Najnovšie svadobné trendy 2017

Prinášame vám najnovšie svetové svadobné trendy na rok 2017.

Medzi naj svadobné trendy tohoto roka patrí papier. Je lacný, flexibilný a super efektívny. Stačí napríklad zavesiť papierové dekorácie zo stropu. Ideálnou možnosťou sú pompomy alebo transparenty s popisom jednotlivých kútikov svadobnej miestnosti, vysvetlivkami alebo citátmi. Rovnako sa na ňom dá servírovať občerstvenie alebo ho môžete začleniť do svadobnej kytice alebo   ako pierko pre ženícha a svadobčanov.

Trendom číslo dva je farba roka podľa spoločnosti Pantone, “Greenery”. Je to ideálna voľba k dosiahnutiu elegantnej svadobnej výzdoby. Vzdajte hold odtieňom zelenej množstvom zelene podporenej bielym a strieborným  farebným akcentom.

Ďalším trendom sú svadby v štýle Boho. Tento štýl zaručene zaradí vašu svadbu medzi nadčasové udalosti na ktoré len tak nikto nezabudne.

V tomto roku je kúzlo skryté v osvetlení. Šikovné osvetlenie pomáha navodiť romantickú atmosféru.

Napadá ťa ako ideálna možnosť ovocná torta? Tak to nie! Daj hosťom chuť ktorú naozaj chcú (a koniec koncov aj ty:) Čokoláda!

Nevesty stále radi siahajú po ružiach zakomponovaných v organickej kytici  zloženej z byliniek a kvietkov akoby netrhaných zo záhrady.

Čajová dĺžka sukne štýlu du jour  tento rok proste letí. Tento vintageom inšpirovaný mestský štýl jednoducho musíte milovať. Všetko čo k nim potrebujete je nájsť perfektný pár topánok na vyzdvihnite spodku.

Poznáte najväčší trend v catteringu na rok 2017? Jedlo jedlo a viac jedla! Myslíme chlebíčky, láskavosti a polnočné hostiny pre tých čo sú ešte na parkete.

Veľkým trendom v spojených štátoch je mať fotografiu na oznámení fotografiu spoločného stretnutia akoby za vami váš milý preplavil Atlantik.

drobnosti, občerstvenie, šaty, výzdoba
Predchádzajúci článok
Ako naplánovať svadbu a na nič nezabudnúť?
Nasledujúci článok
Ako zorganizovať svadbu a ušetriť?