Domov / Obchodné podmienky

 Obchodné podmienky

 

1. Predmet

Tieto obchodné podmienky upravujú vzťah medzi spoločnosťou [Mgr. art. Lukáš Krajčík KREŠ, IČO: 50752375] (ďalej len „predávajúci“) a zákazníkom pri nákupe tovaru alebo služieb prostredníctvom internetovej stránky [www.mladucha.sk] (ďalej len „internetový obchod“).

 

2. Objednávka a platba

Zákazník môže objednať tovar alebo služby prostredníctvom internetového obchodu. Platba za objednaný tovar alebo služby je možné urobiť prevodom na účet alebo zaplatením dobierkou pri prevzatí balíka. Za objednávku zákazník vždy platí až po odsúhlasení nezáväzného návrhu a odsúhlasení tlače.

 

3. Doprava a dodanie

Predávajúci sa zaväzuje doručiť objednaný tovar zákazníkovi v dohodnutom termíne a spôsobe doručenia. Bežná dodacia doba tovaru je 14 dní od uzavretia objednávky. Môže vsak byť aj dlhšia v závislosti od náročnosti realizácie objednávky.  Náklady na dopravu sú od 6€. Dopravu zabezpečujeme cez kuriérsku spoločnosť Gls alebo Slovenskou poštou.

 

4. Reklamácie a vrátenie tovaru

Zákazník má právo reklamovať vadný tovar alebo služby v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami.
Reklamáciu môže vykonať prostredníctvom nášho mailu mladucha@mladucha.sk.
Kedze sa jedná o tovar vyrobený na zakazku nieje možné ho vrátiť bez dôvodu a požadovať vrátenie plnej kúpnej sumy.
V prípade chyby vzniknutej na našej strane tovar nahradíme novým.

5. Ochrana osobných údajov

Predávajúci sa zaväzuje chrániť osobné údaje zákazníkov v súlade s platnými zákonnými predpismi o ochrane osobných údajov.
Viac na stránke o ochrane osobných údajov.

 

6. Záverečné ustanovenia

Tieto obchodné podmienky nadobúdajú platnosť a účinnosť okamihom ich zverejnenia v internetovom obchode. V prípade akýchkoľvek sporov vyplývajúcich z týchto obchodných podmienok sa vzťahujú platné zákonné ustanovenia Slovenskej republiky.