Domov / Svadobný blog / Svadobné tipy / Tipy na zábavu počas svadobnej recepcie

Tipy na zábavu počas svadobnej recepcie

Bojíte sa toho že vaša svadba bude nudná? Chceli by ste pre svojich hostí vytvoriť nezabudnuteľný program? Prinášame vám pár tipov:)

Básnici

Najímate si na vašu svadbu Dj ja? Prečo si rovno nenajať básnika. Môže pre vás pripraviť krátke vtipné básničky pre každého z vašich hostí. Bude to pre nich jedinečný darček, na ktorý len tak nezabudnú.

Lacnejšou variantov je nechať prebudiť básnika v každom z vašich hostí a nechať ich napísať vlastnú báseň.

Maľovanie naživo

Máte zaplateného úžasného fotografa? Najmite si maliara ktorý zaznamená ľubovolnú scénu z vašej oslavy. Vďaka tomu nezostanú prekvapení len vaši hostia ale aj vami obdarovaní svadobčania. A najviac budeš obdarovaná ty, pretože sa rozšíria originálne kresby zachytvajúce tvoj veľký svadobný deň.

Karaoke

Čo môže byť lepšie ako zapojiť hostí priamo do programu?

Tetovacia stanica (trvalé alebo dočasné tetovanie)

Daj svojim hosťom niečo čo si nemôžu len tak sami spraviť doma a vďaka čomu na váš veľký deň len tak ľahko nezabudnú. Dajte im niečo čo je fakt kúl a niečo čo si môžu zobrať so sebou domov.

Lekcie miešania kokteilov

Nechajte si profesionálnym barmanom na svadobnú recepciu namiešať váš vlastný svadobný drink. Súčasťou večerného programu môžu byť lekcie kde sa ho každý z vašich hostí naučí namiešať sám doma.

Veštenie s tarotových kariet

Svadby sú hlavne o oslave ďalšej etapy vášho života. K tomu sa výborne hodí najať si na oslavu vešticu. V emóciách vyvolaných svadbou by mali tvoji hostia šancu zamslieť sa čo spraviť s vlastnou budúcnosťou. Zvlášť sa to hodí na svadby s bohémskou alebo eklektickou tematikou.

Cigarový salónik

Cigarový salónik predstavuje perfektný relax pre hostí po náročnom pobyte na tanečnom parkete. Mnoho z nich možno cigaru ešte nikdy neskúsilo a tak sa to pre nich môže stať zaujímavým a nezabudnuteľným zážitkom.

svadba, zábava
Predchádzajúci článok
Päť svadobných bohémskych farebných kombinácií
Nasledujúci článok
Texty na svadobné oznámenia